STÓŁ POWSZECHNY – Miejscem Aktywności Lokalnej >

Oddajemy Salę Warsztatową Stołu Powszechnego mieszkańcom!

Dla wszystkich, którzy szukają przestrzeni na działania sąsiedzkie, artystyczne, kulturalne, społeczne, na warsztaty, spotkania, pokazy, dyskusje – nasza sala warsztatowa dostępna jest co najmniej 24 godziny w miesiącu. Pamiętaj, że proponowana inicjatywa nie może być sprzeczna z ideami naszego miejsca, jakimi są promocja tolerancji, równości ze względu na pochodzenie, płeć, orientację seksualną, wyznawaną bądź niewyznawaną religię, przeciwdziałanie nienawiści i rasizmowi.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej Sali Warsztatowej:

- sprawdź dostępność sali w kalendarzu on-line

- zapoznaj się z regulaminem korzystania z przestrzeni: regulamin – sala warsztatowa Stołu Powszechnego

- skontaktuj się z koordynatorką projektu pisząc na: duszynska.magda@gmail.com,  podaj swoje dane kontaktowe oraz napisz dwa słowa o rodzaju planowanego działania.

Po wcześniejszym kontakcie mailowym umówimy się na spotkanie, w czasie którego będzie można zobaczyć przestrzeń warsztatową oraz omówić zasady korzystania z niej.

Jeśli bardzo zależy Ci na organizacji wydarzenia/spotkania, a w kalendarzu nie znajdujesz odpowiadających Ci dat i godzin, skontaktuj się z nami, może uda się coś wymyślić i zorganizować Twoje działanie w pasującym Ci czasie.

Do zobaczenia!

adres:
Stół Powszechny w Teatrze Powszechnym w Warszawie
ul. Zamoyskiego 20

—————————————————————————————————————————————
Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

logotyp_logotyp_na_prawa_czarny logo_kolor_700px