SOUND IN SPACE ORCHESTRA >

Sound in Space to przestrzeń dla początkujących, ale i profesjonalnych muzyków, jak również miejsce dla wszystkich zainteresowanych eksperymentami z dźwiękiem, improwizacją muzyczną i nauką słuchania. Sound in Space Orchestra to otwarta grupa improwizacji muzycznej stworzona pod batutą Raya Dickat’ego przez uczestników wcześniejszych warsztatów muzycznych Strefy WolnoSłowej. Uczestnicy i uczestniczki biorący udział w warsztatach oraz tworzący oprawy muzyczne do spektakli Strefy w poprzednich latach zainicjowali powstanie bardziej profesjonalnej grupy, która koncertuje niezależnie od spektakli Strefy, jak również pracuje nad wytwarzaniem własnych instrumentów w oparciu o eksperymenty warsztatowe i regularną praktykę wytwarzania dźwięków i komponowania muzyki.

Podcasty tworzone przez Alego Esghi to programy muzyczne zbierające materiały stworzone przez całą orkiestrę, jak i indywidualne prace grających w niej muzyków oraz artystów współpracujących.

Sound in Space Podcast – Episode 10 – koncert
realicacja Alireza Eshghi
wykonawcy: Ray Dickaty, Agnieszka Bąk, Kasia Dru, Jacek Filc, Emil Pietrzyk, Ali Eshqi, Urszula Kuzińska, Hanna Trubicka, Paulina Kowalska, Ada Tymińska
30 listopada 2020

Sound in Space Podcast – Episode 9 – koncert
realicacja Alireza Eshghi
wykonawcy: Ray Dickaty , Magda Darrien, Agnieszka Bąk, Iza Niespodziewańska, Kasia Dru, Piotr Podrowski, Jacek Filc, Veronika Los, Emil Pietrzyk, Ali Eshghi, Urszula Kuzińska, Hanna Trubicka
23 listopada 2020

Sound in Space Podcast – Episode 8
realicacja Alireza Eshghi
22 października 2020

Sound in Space Podcast – Episode 7
realizacja Alireza Eshghi
12 września 2020

Sound in Space Podcast – Episode 6
realizacja Alireza Eshghi
11 sierpnia 2020

Sound in Space Podcast – Episode 5
realizacja Alireza Eshghi
24 lipca 2020

Sound in Space Podcast – Episode 4
realizacja Alireza Eshghi
16 czerwca 2020

Sound in Space Podcast – Episode 3
realizacja Alireza Eshghi
27 maja 2020

Sound in Space Podcast – Episode 2
realizacja Alireza Eshghi
17 maja 2020

Sound in Space Podcast – Episode 1
realizacja Alireza Eshghi
18 kwietnia 2020

 

Działanie realizowane dzięki wsparciu finansowemu miasta stołecznego Warszawy w ramach projektu „Dramaturgie społeczne” Teatru Powszechnego i Strefy WolnoSłowej.

dramaturgie-spoleczne-fintp-miastoRGB_BLACK_white_on_kolorindeksZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01