• pl
 • en
 • Aktualności
  Do 31.12.2021

  Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej, pomocy z załatwieniem sprawy w urzędzie, porady związanej z legalizacją pobytu czy pracą – odezwij się do nas! Napisz na a.borkowska@strefawolnoslowa.pl podając kontakt do siebie i telefon oraz krótko opisując sprawę, w której potrzebujesz pomocy. Odezwiemy się i postaramy pomóc!

  Stół Powszechny – miejscem aktywności lokalnej 2019-2020

  Oddajemy Salę Warsztatową Stołu Powszechnego mieszkańcom i mieszkankom!

  Szukasz przestrzeni?

  Dla wszystkich, którzy szukają przestrzeni na działania sąsiedzkie, artystyczne, kulturalne, społeczne, na warsztaty, spotkania, pokazy, dyskusje – nasza sala warsztatowa jest dostępna. Proponowana inicjatywa nie może być sprzeczna z ideami naszego miejsca, jakimi są promocja tolerancji, równości ze względu na pochodzenie, płeć, orientację seksualną, wyznawaną bądź niewyznawaną religię, przeciwdziałanie nienawiści i rasizmowi.

  Jeśli chcesz skorzystać z naszej Sali Warsztatowej:
  Skontaktuj się z opiekunką naszej sali pisząc na: duszynska.magda@gmail.com, podaj swoje dane kontaktowe oraz napisz dwa słowa o rodzaju planowanego działania.
  Po wcześniejszym kontakcie mailowym umówimy się na spotkanie, w czasie którego będzie można zobaczyć przestrzeń warsztatową oraz omówić zasady korzystania z niej.
  Do zobaczenia!

  adres:
  Stół Powszechny w Teatrze Powszechnym w Warszawie
  ul. Zamoyskiego 20

  Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

  tak
  nie
  nie
  nie
  nie
  nie
  nie
  nie
  nie
  nie