• pl
 • en
 • Aktualności
  Do 31.12.2021

  Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej, pomocy z załatwieniem sprawy w urzędzie, porady związanej z legalizacją pobytu czy pracą – odezwij się do nas! Napisz na a.borkowska@strefawolnoslowa.pl podając kontakt do siebie i telefon oraz krótko opisując sprawę, w której potrzebujesz pomocy. Odezwiemy się i postaramy pomóc!

  Migrart.waw.pl

  Warszawska centrala artystek i artystów migranckich.

  Odezwij się do nas: migrart.waw@gmail.com
  Więcej o projekcie na stronie: www.migrart.waw.pl
  ______________________________________________
  Варшаўскі цэнтр артыстак і артыстаў з досведам міграцыі.

  Aдгукніся да нас: migrart.waw@gmail.com
  Больш падрабязна аб праекце на старонцы: www.migrart.waw.pl

  O stronie migrart.waw.pl

  Migrart.waw.pl to pierwsza platforma internetowa prezentująca sylwetki oraz prace twórców i twórczyń migranckich mieszkających w Warszawie, umożliwiająca sieciowanie i współpracę osób o różnym pochodzeniu kulturowym z instytucjami i organizacjami z sektora kultury i sztuki.

  To baza kontaktów, ale też cykliczne spotkania sieciujące, gdzie zapraszamy wszystkich twórców i twórczynie migranckie, chcących podzielić się swoimi doświadczeniami pracy w kulturze w Warszawie. Spotkania otwarte są także dla osób, które zajmowały się twórczością artystyczną w swoim kraju pochodzenia, a w Polsce nie miały do tej pory na to szansy, jak również dla przedstawicieli i przedstawicielek warszawskich organizacji i instytucji ze świata kultury i sztuki. Rozmawiamy o tym, jak wygląda współpraca stołecznych instytucji kultury z osobami migranckimi i uchodźczymi, dzielimy się doświadczeniami i wymienimy dobrymi praktykami, staramy się tworzyć sieci współpracy i wymieniać wiedzą.

  Jeśli chcesz dołączyć do migrart.waw.pl już dziś, wypełnij formularz dostępny pod linkiem: https://migrart.waw.pl/
  W ramach projektu przewidziane są też spotkania sieciujące, które planujemy na jesień 2021.

  Start portalu przewidziany jest na połowę września!

  Jeśli masz pytania dotyczące projektu, pisz śmiało na adres migrart.waw@gmail.com.
  О сайте migrart.waw.pl

  ПЕРВАЯ интернет-платформа с портфолио артистов/артисток с опытом миграции, которые живут в Варшаве. Главная цель Мigrart – нетворкинг и сотрудничество артистов разных национальностей с варшавскими учреждениями и организациями из сферы культуры и искусств.

  Migrart это не только база контактов, но и цикл нетворкинг-встреч для артистов/артисток как с опытом работы в сфере культуры и искусства, так и без него. На встречах говорим о специфике работы в данной сфере, обмениваемся знаниями и опытом, строим сеть контактов и знакомств для дальнейшего сотрудничества в будущем. На наш цикл будут приглашены представители варшавских культурных учреждений, а также артисты с мигрантским бэкграундом, которые желают поделиться своей творческой историей.

  Ты артистка / артист мигрант/ка и хочешь быть частью нашего центра?

  Свяжись с нами:  migrart.waw@gmail.com

  Подробнее о проекте: www.migrart.waw.pl

  Zapraszamy na spotkanie sieciujące 28 września 2021!

  We wtorek 28 września o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie informacyjno-sieciujące portalu Migrart.waw.pl w Warszawskiej Świetlicy Krytyki Politycznej przy ul. Jasnej 10 !

  Spotkanie otwarte jest dla wszystkich chętnych twórców i twórczyń migranckich oraz dla przedstawicieli i przedstawicielek instytucji kultury oraz organizacji, które zainteresowane są (teraz bądź w przyszłości) nawiązaniem współpracy z migrantami i migrantkami.

  Migrart.waw.pl to platforma internetowa prezentująca sylwetki oraz prace twórców i twórczyń migranckich mieszkających w Warszawie, umożliwiająca sieciowanie i współpracę osób o różnym pochodzeniu kulturowym z instytucjami i organizacjami z sektora kultury i sztuki.

  Na spotkanie gorąco zapraszamy wszystkich twórców i twórczynie migranckie, które chciałyby podzielić się swoimi doświadczeniami pracy w kulturze w Warszawie, ale też osoby, które zajmowały się twórczością artystyczną w swoim kraju pochodzenia, a w Polsce nie miały do tej pory na to szansy. Porozmawiamy o tym, jak wygląda współpraca stołecznych instytucji kultury z osobami migranckimi i uchodźczymi, podzielimy się doświadczeniami i wymienimy dobrymi praktykami.
  Na spotkaniu wyjaśnimy też kwestie techniczne związane z formularzem zgłoszeniowym do migrart.waw.pl i zaprezentujemy strukturę portalu.

  Приглашаем на встречу 28 сентября 2021!

  Во вторник 28 сентября в 19:00 приглашаем на информационную встречу посвященную порталу migrart.waw.pl на улице Ясной 10 в Варшаве !

  Встреча открыта для всех желающих: артистов и артисток с опытом миграции, а также для представителей организаций из сферы культуры и искусства, заинтересованных сотрудничеством с мигрантами и мигрантками.

  Migrart.waw.pl это интернет-платформа представляющая профили и творчество мигрантских артисток и артистов живущих в Варшаве, и помогающая навязать сотрудничество между институциями культуры и артистами разного происхождения.

  На встречу приглашаем всех, кто желает поделиться своим опытом работы в сфере культуры в Варшаве, а также тех, кто творчески работал в стране своего происхождения, но ещё не имел такой возможности в Польше. Поговорим о том, как выглядит сотрудничество столичных культурных институций и организаций с мигрантами и беженцами, поделимся своим опытом и хорошими практиками.

  Portal migrart.waw.pl jest współfinansowany ze środków m.st. Warszawy

  tak
  tak
  nie
  nie
  nie
  nie
  nie
  nie
  nie
  nie