Zaczęliśmy drugą edycję warsztatów w ramach projektu Beyond Theater! >

We wtorek 27 lutego o godz. 18.30 w Stole Powszechnym w Warszawie wystartowaliśmy z nową edycja wielokulturowych warsztatów dla migrantów i uchodźców w ramach międzynarodowego projektu Beyond Theater.

Tegoroczne warsztaty prowadzą do stworzenia spektaklu pt. BOGOWIE, którego premiera odbędzie się w czerwcu 2018 roku w Teatrze Powszechnym w Warszawie z okazji obchodów Światowego Dnia Uchodźcy! Warsztaty w ramach projektu: WARSZTATY TEATRALNE wt i czw 18.30-21.00, WARSZTATY WIZUALNE środy 18.30-20.30, WARSZTATY MUZYCZNE poniedziałki 19.00-21.00. start warsztatów: 5 marca 2018 Beyond Theater to międzynarodowy projekt polegający na realizacji wydarzeń artystycznych oraz szkoleń zawodowych dla wielokulturowych grup migrantów i uchodźców zamieszkujących Warszawę, Bolonię i Antwerpię. Projekt w Warszawie realizowany jest przez fundację Strefa WolnoSłowa we współpracy z Teatrem Powszechnym oraz Komisją Klubową.

——————————————————————————————————-

Organizator: Fundacja Strefa WolnoSłowa

Partnerzy: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Komisja Klubowa, KunstZ (Antwerpia), Cantieri Meticci (Bolonia), Cefa (Bolonia)

Patroni medialni Teatru Powszechnego i projektu: loga patronow

Projekt współfinansowany ze środków Komisji Europejskiej – Programu Kreatywna Europa w ramach projektu “Beyond Theater”. Ten projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko jej autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną. UE

www.beyondtheater.com