Sound in Space – podcasty >

Sound in Space to przestrzeń dla początkujących, ale i profesjonalnych muzyków, jak również miejsce dla wszystkich zainteresowanych eksperymentami z dźwiękiem, improwizacją muzyczną i nauką słuchania. Sound in Space Orchestra to otwarta grupa improwizacji muzycznej stworzona pod batutą Raya Dickat’ego przez uczestników wcześniejszych warsztatów muzycznych Strefy WolnoSłowej. Uczestnicy i uczestniczki biorący udział w warsztatach oraz tworzący oprawy muzyczne do spektakli Strefy w poprzednich latach zainicjowali powstanie bardziej profesjonalnej grupy, która koncertuje niezależnie od spektakli Strefy, jak również pracuje nad wytwarzaniem własnych instrumentów w oparciu o eksperymenty warsztatowe i regularną praktykę wytwarzania dźwięków i komponowania muzyki.

Podcasty tworzone przez Alego Eshqi to programy muzyczne zbierające materiały stworzone przez całą orkiestrę, jak i indywidualne prace grających w niej muzyków oraz artystów współpracujących.

Sound in Space Podcast – Episode 5
realizacja Alireza Eshqi
24 lipca 2020

Sound in Space Podcast – Episode 4
realizacja Alireza Eshqi
16 czerwca 2020

Sound in Space Podcast – Episode 3
realizacja Alireza Eshqi
27 maja 2020

Sound in Space Podcast – Episode 2
realizacja Alireza Eshqi
17 maja 2020

Sound in Space Podcast – Episode 1
realizacja Alireza Eshqi
18 kwietnia 2020

 

Działanie realizowane dzięki wsparciu finansowemu miasta stołecznego Warszawy w ramach projektu „Dramaturgie społeczne” Teatru Powszechnego i Strefy WolnoSłowej.

dramaturgie-spoleczne-fin

tp-miasto

CMYK_BLACK_white_on_black

indeksloga patronowProjekt realizowany dzięki wsparciu finansowemu miasta stołecznego Warszawy.

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01