Języki troski / spektakl online >

JĘZYKI TROSKI
spektakl online
27, 29 i 30 grudnia
godz. 20.00

Na zakończenie roku zapraszamy widzów do doświadczenia performatywnego pisania “języków troski’’. Chcemy podzielić się energią troski i stworzyć wspólnie z wami “język troski”.
Wydarzenie to forma prezentacji spektaklu “Języki troski” w czasach społecznego dystansu, kiedy nie możemy się z Wami spotkać. Spektakl to forma bycia razem i kolektywnego tworzenia.
Podczas pracy nad spektaklem “Języki troski” zajęliśmy się tematem troski, przyglądając się własnym doświadczeniom oraz wzorcom, które otrzymujemy w domach, relacjach i kulturze. Zastanawialiśmy się, co dla nas oznacza troska o siebie i dbanie o innych. Czerpaliśmy z zasobów różnych światów, z których pochodzimy i w których obecnie żyjemy. Obdarzyliśmy uwagą to, co nas porusza, doświadczenia i uczucia, którymi chcieliśmy się zaopiekować i podzielić z innymi.

Fragment języka troski:
“otwieram dla ciebie skarbiec
czerwiec
parowiec
latawiec,
wino
felki, farelki, bąbelki,
siekierki, nożyczki, widelczyczki,
miotełki, kuchenki, pieluszki,
perełki.
to jest język pchełki. “

“Języki troski” nie wymagają żadnych specjalnych umiejętności, wystarczy odrobina otwartości. Zapewniamy naszą troskę w poprowadzeniu po doświadczeniu.
Przyjdź, i zabierz kawałeczek troski na nadchodzący nowy rok.
Będzie nam miło Was gościć.

Twórcy i twórczynie “Języków troski”: Lizaveta Bibikava, Rachel Merrill Moss, Szymon Misiek, Vera Popova, Michał Salwiński, Patryk Wasilewski.

Wydarzenie odbędzie się na platformie zoom. Obowiązują zapisy, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy pisać na adres: w.chinowska@gmail.com
Mamy uprzejmą prośbę o wybranie miejsca na połączenie w cichym pokoju. Zaloguj się za pośrednictwem komputera, aby widzieć jednocześnie całą grupą. Logowanie za pośrednictwem linku zostanie umożliwione od godziny 19:50. Po zalogowaniu prosimy o włączenie mikrofonu i video. W razie pytań technicznych prosimy o kontakt na adres: msalwinski@gmail.com

 

—————————————————————————————————————————–
Spektakl powstał w ramach projektu „My” organizowanego przez Strefę WolnoSłową, który jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawa.

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01